- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyNenechte karoserii auta ničit, pořiďte si kvalitní autoplachtu

Nenechte karoserii auta ničit, pořiďte si kvalitní autoplachtu

Pokud patříte k lidem, kteří nemají možnost své auto parkovat v garáži, kde na něj nebudou působit nepříznivé vlivy ročních období, pořiďte si kvalitní autoplachtu. Pak už nebudete muset přihlížet padajícímu pylu, stékající míze či oděrkám, které způsobí bezohlední chodci či řidiči. Neriskujte a neparkujte svůj vůz daleko od vašeho bydliště, od všeho vám pomůže správně zvolená autoplachta.

Externí i interní využití

Kde budete plachtu využívat? je potřeba před koupí vědět. Pokud máte auto dlouhodobě v garáži a práší se na něj, využijete plachtu i tam. Kupříkladu veterán by měl být schovaný. Venku vám auto ochrání před výše zmíněným, ale také před UV zářením, námrazou, krupobitím či sněhem, který tak neradi odmetáme. 

Výběr správné autoplachty

Samozřejmostí bude, abyste koupili takovou plachtu, která těsně obepne váš vůz a nikde nebudou vznikat mezery, kudy vniknou nečistoty či prach. Plachty je také možné koupit v různých velikostech – na sklo, na přikrytí půlky auta, nebo na celé auto. Jakmile se rozhodnete, kde plachtu budete používat, jakou velikost zvolíte, doporučujeme vybírat tam, kde vám nabízí nákup dle modelu vašeho vozu. To znamená, že na e-shopu nebo v obchodě budete mít veškeré zboží rozděleno do kategorií podle modelu aut. Takovou možnost nabízí Autodoplňky-obchod.cz

Určitě se také dívejte na materiál, ze kterého je plachta vyrobena. Tenká nylonová dokonale poslouží v garáži proti prachu. Silná nylonová, která je nepromokavá, chrání auto před mrazem, vodou, sněhem, pylem, mízou, oděrkami neopatrnými chodci či řidiči, kteří svými dveřmi odřou karoserii vašeho auta. Proti krupobití dokonale chrání autoplachta s všitou membránou, která funguje jako silná deka.

Správný výběr je tedy důležitý, aby koupený výrobek sloužil přesně tak, jak očekáváte. Pokud si nebudete s výběrem jisti, navštivte zmíněný e-shop, kde vám milerádi poradí.     

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek